MALTEPE DUYAR İŞİTME :

Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:414/9 Maltepe/İSTANBUL

0 (553) 767 68 21

BLOG

Teknik Servis ve Diğer Hizmetlerimiz
Duyar işitme olarak işitme cihazlarımız 2 veya 3 yıl garantilidir garantisi bittikten sonra geniş teknik servis ağımızla işitme cihazlarında oluşan her türlü arızaları Kısa süre içinde tespit edip siz değerli hastalarımıza ulaştırıyoruz.
detay
En iyi işitme cihazı markası hangisidir?
İşitme deneyiminiz benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Widex ‘in işitme cihazı ekosistemi, kablosuz aksesuarları ve uygulamaları, en iyi ses kalitesiyle farklı ortamlara uyum sağlamanıza yardımcı olur. Akıllı İşitme'nin geleceği için widex tercih edin. Widex ile her an açık bir şekilde duyun.
detay
İşitme Cihazı Fiyatları
İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazının estetiğine özelliklerine ve hastanın işitme kaybına göre belirlenmektedir . İşitme cihazı, işitme kaybı seviyesine göre tasarlanmış seslerin artmasını veya azalmasını sağlayan daha normale yakın ve duyar duymaz anlamanızı sağlayan cihazlara denir. İşitme cihazları hastaların durumuna göre üretilebilmektedir, bu şekilde üretilen işitme cihazları kullanıcının maddi durumuna uygun olabilmektedir.
detay
Signia İşitme Cihazları
signia kulak arkası işitme cihazı ve signia kulak içi işitme cihazları ile doğal ses deneyimini keşfedin.
detay
Kulak çınlaması nedir? Kulak çınlaması nasıl geçer?
Tinnitus bir hastalık olmadığından Tinnitus’un tanımlanması üzerinde Herhangi bir sonuç bulunmamaktadır. Tinnitus bir belirti sempton olarak kabul edilir. Tinnitus; hastalık, anomali veya fizyolojik bozukluk gibi bir kaynak sonucunda ortaya çıkan bir durumdur. Genel olarak, sonucu belli olup sebebi belli olmayan bir ses veya uğultu şeklinde ifade edilmektedir .
detay
İşitme Cihazı Çeşitleri
Kanal içi işitme cihazı (IIC, CIC, vb.): Bu tür işitme cihazları, kişinin kulak ölçüsüne özel yapıldıkları için oldukça rahat bir kullanım sağlarlar. Dışardan fark edilmeleri oldukça zordur estetik ve şıktır . Cihazların model ve güç seçeneklerine göre, Hafif’ten İleri derece işitme kayıplarına kadar işitme cihazlarımız mevcuttur . odyometrist ve odyologlarımız kulak yolunun ve kulak zarının fiziksel ve fizyolojik yapısını, işitme kaybı tipi ve derecesini, kullanıcının el-göz koordinasyon becerilerini, vs. değerlendirerek bu cihazları uygun gördüğü takdirde önerebilir.
detay
Maltepe İşitme Cihazı Merkezi
Maltepe İşitme cihazı Merkezi 2011'den beri işitme cihazları satış ve uygulama hizmeti vermektedir. Dünyanın En çok tercih edilen danimarka ve almanya menşeili işitme cihazlarını ( widex işitme cihazları,,signia işitme cihazları ) bağlarbaşı mahallesi bağdat caddesi No:414 D:9 maltepe/istanbul adresinde satmaktayız. Deneyimli ve güleryüzlü kadromuzla size hizmet etmekten mutluluk duyar
detay
İşitme testleri ve Odyolojik tetkikler
İşitme testi kulağınızın işitme olarak sağlıklı bir şekilde duyup duymadığını kulakta duyum olarak bir tahribat olup olmadığına bakılmak için yapılan bir testtir ve kbb hekiminin yönlendirmesi ile deneyimli odyometristler tarafından yapılmaktadır. Dış kulaktan başlayıp işitme sinirine kadar olan bölümü inceler.
detay
İşitme cihazı hangi süreçte kullanılır?
İşitme cihazı, işitme Duyumunun azalması veya bitmesi gibi durumlarda, muayene ve ve işitme testi sonrasında hekimin onayı ile kullanılmaya başlanır. KBB uzmanları tarafından yapılan fiziki muayeneler sonrasında bireyler odyolojik testlere tabi tutulur bu testler sonucunda işitme ile ilgili problem görülen hastalara , KBB doktorları tarafından işitme cihazı kullanımı ile ilgili rapor düzenlenir.
detay
İşitme cihazını nasıl alabilirim?
İşitme cihazı öncelikle işitme kaybı ve anlama seviyesinin belirlenmesi amacıyla doktor muayenesinden geçmesi gereklidir. KBB bölümünde görev yapan uzman doktorlar tarafından yapılacak olan muayene sonrasında, işitme testine tabi tutulması gereklidir Testlerden çıkan sonuçların değerlendirilmesi sonrasında bireyin kalıcı işitme kaybına uğramış olduğu belirlenirse , doktor tarafından işitme cihazı tavsiye edilir.
detay
İşitme kaybı nedir?
İşitme çevremizdeki ses dalgaları kulak kepçesi tarafından toplandıktan sonra dış kulak yolu ile kokleaya iletilir. Kokleada gerekli dönüşümlerden sonra elektriksel sinyaller ileişitme sinirine, oradan beyin sapına ve kortikal merkezlere iletilir. Burada yapılan sentez ve yorumlanma sonrasında işitme gerçekleşir.
detay
İşitme kaybı tedavisi
İşitme kaybı bir hastalık değil vücuttaki başka hastalıkların belirtisidir. Bu sebeple işitme sorunlarının tedavisi de hastalığın tedavisiyle olmaktadır. Dış kulak yolunda bulunan buşon ya da yabancı cisimlerin tedavi yöntemi bunların kulak kanalından çıkarılmasıdır.
detay
Kulak içi işitme cihazları fiyatları
İşitme cihazları, fiyat, boyut, özel özelliklerine ve kulağınıza yerleştirilme şekillerine göre farklıdır. Kulak içi işitme cihazları. sesleri yükselterek, duymakta zorlandığınız sesleri duymanıza yardımcı olur bunu yaparkende kulağınızda görünmez. İşitme cihazları kulak içine kulak arkasına ya da kulak kanalı içine takılabilir. Bir kanal içi (ITC) işitme cihazı kulak iziniz alınarak yapılır.
detay
Maltepe widex işitme cihazları
widex işitme cihazları ile sizde duymaya hazır mısınız ?
detay
Widex İşitme Cihazları
Şık, estetik ve doğal işitme deneyimi
detay
Maltepe Signia İşitme Cihazları
Signia işitme cihazları ile mükemmeli yakalayın ve işitme performansınızı üst seviyeye taşıyın.
detay
web tasarım : studyocrea WhatsApp