MALTEPE DUYAR İŞİTME :

Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:414/9 Maltepe/İSTANBUL

0 (553) 767 68 21
İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazının  özelliklerine,ses kalitesine ve hastanın işitme kaybına  göre belirlenmektedir .

Duyar   işitme merkezine başvuran hastalar öncelikle bir takım testlere tabi tutulmaktadır. Test sonuçlarına göre hasta için en uygun işitme cihazı modeli  belirlenerek en iyi şekilde hastanın kulağına  uygulanır  . İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazı hastanın istediği konfora göre teknolojik olarak isteği özelliklere göre değişiklik göstermektedir işitme cihazları fonksiyonel olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Bu fonksiyonların sebep olduğu maliyetler ile işitme cihazı fiyatları artış veya azalış gösterebilmektedir.
İşitme cihazı fiyatları, işitme merkezleri arasında farklılık göstermemektedir. Duyar  işitme merkezi olarak diğer işitme merkezlerinden farklı kılan özelliklerimizle işitme kayıplı hastalarımıza her zaman işitme cihazı satışı öncesinden  ve satış  sonrası desteği ön plana çıkarıyoruz  WİDEX,SIEMENS SİGNİA  kulak arkası işitme cihazları ve kulak içi işitme cihazları  markaları gibi  dünyaca  bilinen ve en çok tercih edilen işitme cihazları ile  hastanın bütçesine ve istediği özelliklere göre en iyi verimi sağlayacak şekilde işitme  cihazını  sizlerle  beraber kulağınıza deneyerek belirliyoruz . siz değerli hastalarımıza sağlıklı bir duyum sağlayıp  normal hayatınıza daha önce  duyduğunuz gibi devam etmenizi sağlamak bugün olduğu gibi yarında en temel hedefimiz olucaktır        Duyar  işitme merkezlerinde işitme kaybınıza ve beklentilerinize uygun işitme cihazlarını uygun fiyat ve şartlarda temin edebilirsiniz. .Tüm işitme cihazlarımız 2 veya 3 yıl garanti kapsamındadır Tüm kredi kartlara 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.her hastamızın bütçesine gören en iyi kaliteyi en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.
en uygun işitme cihazı fiyatlarını işitme merkezimizden temin edebilirsiniz
ücretsiz işitme testinizi yaptırıp işitme kaybınıza göre  kulak arkası işitme cihazları ve görünmeyen kulak içi işitme cihazlarının doğal ses deneyimini keşfedebilirsiniz.

AVANTAJLARIMIZ:

-en ucuz işitme cihazı fiyatları
-her türlü marka işitme cihazı tamiri
-ücretsiz işitme testi
-en ucuz işitme cihazı pili satışı
-en uygun kulak arkası işitme cihazı fiyatları
-en uygun kulak içi işitme cihazı fiyatları
-kulak kalıbı
-en uygun widex işitme cihazı fiyatları
-en uygun signia işitme cihazı fiyatları
-emekliler için en uygun işitme cihazı fiyatları


web tasarım : studyocrea WhatsApp