MALTEPE DUYAR İŞİTME :

Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:414/9 Maltepe/İSTANBUL

0 (553) 767 68 21
Duyar  işitme olarak  işitme cihazlarımız 2 veya 3  yıl garantilidir garantisi bittikten sonra geniş teknik servis ağımızla işitme cihazlarında oluşan her türlü arızaları Kısa süre içinde tespit edip siz değerli hastalarımıza ulaştırıyoruz.

İşitme cihazı bakımı ve tamiri bakımından  firmamızı tercih etmeniz halinde uzman mühendis ve teknisyenlerimiz   TSE12426 belgeli labaratuvarımızlarda  size yardımcı olacaklardır.
Firmamızda Tüm marka ve modellerin işitme cihazı tamiri ve işitme cihazı bakımı yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için: ( 0216 305 81 58 ) no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDE İŞİTME CİHAZI AYAR BAKIM SERVİS DESTEĞİ

Sağlık problemleriniz nedeniyle yada iş yoğunluğunuzdan dolayı evinizden iş yerinizden işitme merkezimize uğramanız mümkün olmayabilir. Bu tür durumlarda Duyar işitme ailesi olarak size hizmet etmekten mutluluk duyarız.

İletişim adreslerimizden bize ulaşarak uygulama talebinizi belirtebilir ve müsait olduğunuz vakit için randevu oluşturabilirsiniz

Evde verilen hizmetlerden herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

İŞİTME CİHAZI UYGULAMASI

Duyar  işitme ailesi olarak siz değerli hastalarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız
Sizde işitme merkezimize gelerek işitme cihazı denemesi yapabilirsiniz.
İşitme kaybınıza uygun kulak içi yada kulak arkası işitme cihazını belirlemek ve işitme cihazları hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim adresimizden bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.
Siemens Signia, Widex, işitme cihazlarımız ile artık sizde duyucaksınız.

Her bütçeye uygun işitme cihazlarımız mevcuttur. Tüm işitme cihazlarımızda 12 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.

İŞİTME TESTİ,TİMPANOMETRİ TESTİ,AKUSTİK REFLEKS TESTİ

Kulak sağlığınız için mutlaka altı ayda bir işitme testi yapmanızda fayda vardır.
Sizde işitme merkezimize gelerek uzman odyometrist ve odyologlarımız kontrolünde işitme testi, timpanometri , akustik refleks testi yaptırabilirsiniz, bu sayede işitme kaybınızı erkenden farkedebilirsiniz.

KULAK KALIPLARI, KULAK TIKAÇLARI

İşitme kaybı olan durumlarda sorunun giderilebilmesi için kullanılan bir yöntem ile özel kulak kalıbı. İşitme cihazları ile birlikte kullanılabilen özel kulak kalıbı işitme cihazlarının kulaktan düşmesini engeller .İstenmeyen sesleri de önleyebilen kulak kalıpları işitme cihazlarının modeline, tipine, işitme kaybının derecesine ve ayrıca kullanacak kişinin yaşına bağlı olarak değişebilmektedir. Bütün bu özellikler göz önünde bulundurularak yapıldığından da kulak kalıpları herkes için kendine özgüdür. Yine bu özellikler sonucunda özel kulak kalıbı için kullanılacak olan malzemenin sert, yumuşak, yumuşak+sert veya biopar olmasına karar verilmektedir. Kulak kalıbının şekli ve rengi yine kişinin isteğine göre değişebilmektedir.

kulak kalıbının zaman zaman yenilenmesi gerekmektedir. Bu süre çocuklarda ve yetişkinlerde 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. kalıbı dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kulak kalıbının şekli, kanala açılan yolun uzunluğu ve genişliği özenle ölçülmelidir. Yalnızca işitme sorunu yaşayanlar değil gürültülü ortamlarda çalışanlar ve uzun vakit geçirenler ve bu gürültüden korunmak isteyenler, yüzücüler ya da dalış yapanlar, kulak zarında sorun olanlar ve kulak zarına tüp takılması sonucunda kulağı korumak isteyenler de özel kulak kalıbı şeklinde kulak tıkacı kullanması gerekmetedir.

KULAK İÇİ İŞİTME CİHAZI MONTAJI

İşitme cihazı modeli belirlenir. Daha sonra uzman odymetristlerimiz tarafından macun ile kulak iziniz alınır ve montaj servisine gönderilir kulak izinize göre işitme cihazınız yapılır ve işitme merkezine gönderilir . işitme cihazınız işitme kaybınıza göre ayarlanır ve daha sonra kullanımı, temizliği ile ilgili bilgi verildikten sonra işitme cihazınız teslim edilir. Kulak içi işitme cihazları kulağınızda neredeyse görünmez .

İŞİTME CİHAZI PİLİ SATIŞI

10 No ,312 No, 13 No , 675 No
Kulak içi kulak arkası İşitme cihazı pillerini  şubelerimizden  temin edebilirsiniz


TİNNİTUS (KULAK ÇINLAMASI) CİHAZI DENEMESİ

Kulak çınlaması hastalık değil bir belirtidir. Kulak çınlamasını tetikleyen bir sürü etken vardır. kulak çınlamasının henüz net bir tedavisi bulunmuyor. Uzman hekimler , araştırmacılar ve işitme cihazını kullanan hastalarımız zamanla kulak çınlamasının azaldığını söylüyor . sizinde kulak çınlamanız varsa işitme merkezimize gelerek tinnitus(kulak çınlaması ) baskılama özelliği olan işitme cihazlarımızı deneyebilirsiniz.

İŞİTME CİHAZI BAKIMI

İşitme cihazınızın 3-6 ayda bir bakımını yaptırmanız cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar . bu sayede işitme cihazınızda oluşan oksitlenmenin önüne geçmiş olursunuz.
İşitme cihazı bakımı cihazın ses kalitesinide etkiler.
işitme merkezimizde her türlü temizlik ve bakım seti bulunmaktadır.


web tasarım : studyocrea WhatsApp